Egyszeri tanulmányi versenyen vagy konferencián való részvétel ösztöndíj pályázata

EGYSZERI TANULMÁNYI VERSENYEN VAGY KONFERENCIÁN VALÓ RÉSZVÉTEL ÖSZTÖNDÍJ PÁLYÁZATA

KIK PÁLYÁZHATNAK?

Minden ELTE BGGYK-s teljes idejű alapképzésben, egységes, osztatlan képzésben, mesterképzésben részt vevő, a pályázás félévében aktív státuszú hallgató, aki 2022. május 14. és 2022. december. 6. között TDK-n, és/vagy tanulmányi versenyen, és/vagy konferencián, és/vagy kerekasztalbeszélgetésen vesz részt és nem részesül Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjban.

LEADÁSI HATÁRIDŐ

A tanulmányi rendszeren keresztül (Neptun), az „Ügyintézés” menüpont „Kérvények” almenüjében található kérvénysablonon keresztül, 2022. november 28. 8:00 és 2022. december 6. 16:00 között lehet leadni.

Hiánypótlásra nincs lehetőség!