Tudományos Ösztöndíjpályázat Demonstrátoroknak 2021/22/1

A pályázat célja támogatni mindazon hallgatókat, akik az egyetemi tanulmányaik mellett a tantervi követelményeken túlmutató tudományos tevékenységet végeznek valamely oktató-kutató tevékenységet folytató kari szervezeti egység (Általános Gyógypedagógiai Intézet, Atipikus Viselkedés és Kogníció Gyógypedagógiai Intézet, Gyógypedagógiai Módszertani és Rehabilitációs Intézet, Gyógypedagógiai Pszichológiai Intézet, Fogyatékosság és Társadalmi Részvétel Intézet, továbbiakban: intézet) keretein belül 2021. október 1. és 2022. január 31. között.

A pályázatot letölthetitek a “pályázat” gombra való kattintással, demonstrátori beszámoló mintát pedig “demonstrátori beszámoló minta” gombra való kattintással.